תרבות

לכוכב סרט האימה יש אבא שכולכם מכירים

בא שלו הוא אחד השמות הכי גדולים בתעשייה, וכעת גם הוא עושה את צעדיו הראשונים בעולם הקולנוע: תגידו שלום סוייר ספילברג, בנו של סטיבן ספילברג, שיככב בתפקיד ראשי בסרט אימה שעתיד להגיע למסך באביב הקרוב. לצידו, ישתתף בסרט גם שחקן אורח מפורסם שזהותו לא נחשפה 2021 לא עומדת להיות שנה עמוסה בסרטים חדשים. דווקא בגלל זה, ההפסקה שכפתה הקורונה על שגרת ההפקות נותנת הזדמנות לסרטים קטנים יותר – כאלה שלא עומדים מאחוריהם אולפני מארוול או נטפליקס – לזכות לקצת יותר תשומת לב מאשר בשנה רגילה.

אחד הסרטים שנהנים מתשומת הלב הזאת הוא סרט האימה “Honeydew”, שעורר הרבה עניין במהלך 2020 כשהוקרן בפסטיבלים שמוקדשים לז’אנר, וצפוי להגיע למסך באופן רשמי במרץ הקרוב. הסרט עוקב אחר זוג צעיר שמחפש מחסה ומגיע לביתם של בעלת חווה מבוגרת ובנה המשונה. עד כה הסרט נהנה מהשוואות ל”המנסרים מטקסס” ומהצד השני לאגדות של האחים גרים, וזכה לתגובות המומות אבל מפרגנות מהקהל – מה שגורם לו להישמע מבטיח במיוחד.

אבל לצד העלילה, הליהוקים המהסקרנים הם אלה שהפכו את הסרט למדובר במיוחד: קודם כל, הסרט מבטיח הופעת אורח של שחקן או שחקנית מאוד ידועים, שהזהות שלו או שלה הצליחה להישמר בסוד למרות הקרנותיו בפסטיבלים. אבל השחקן שיכנס לתפקיד הראשי הוא באמת ההפתעה הגדולה של הסרט – מדובר בסוייר ספילברג, בנו של הבמאי המוערך סטיבן ספילברג.

סוייר בן ה-28 אמנם הופיע בתפקיד קטנטן בסרט “העיתון” של אביו, אבל התפקיד ב-“Honeydew” הוא המשמעותי הראשון שלו. “הייתי נרגש אבל גם לחוץ כי לא ביליתי הרבה זמן בצד הזה של המצלמה”, אמר ספילברג ג’וניור בראיון לקידום הסרט. “אבל עד היום השלישי של הצילומים צברתי קצת יותר בטחון ונהניתי יותר ועד סוף הצילומים בהחלט הרגשתי רעב לעשות עוד עבודה בקולנוע וטלוויזיה”.

את הופעת האורח המיסתורית סוייר כמובן לא חושף, אבל הוא כמובן לא יכול היה שלא להתרגש כשנזכר ביום בו ראה אותו או אותה לראשונה בצילומים: “אני זוכר שהרמתי את המבט וראיתי מולי את הבן אדם הזה ופשוט חשבתי לעצמי ‘איך הגעתי לפה?’. אני חושב שהייתי בהלם ברגע הזה בדיוק כמו כל מי שצפה בו בקהל”.

 
   

כתבות נוספות

כתבות באותה קטגוריה

Back to top button