גיימינג

ככה ייראה עולם הגיימינג בעידן ה-5G

בתעשייה שמגלגלת מאות מיליארדי דולרים בשנה, עיכוב של שבריר שנייה יכול להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון. עם כניסת הדור החמישי של הרשתות הסלולריות, ישתחררו חובבי משחקים בכל העולם מהחיבור הפיזי. והמשחקים הגדולים? הם בכלל יעובדו בענן

 פרטנר גיימינג G5 (צילום: shutterstock| REDPIXEL.PL)
צילום: shutterstock| REDPIXEL.PL
לצורך הדוגמה הבאה אין צורך שתהיו גיימרים, אפילו לא שתבינו יותר מדי בתחום. דמיינו לעצמכם את יונתן, גיימר כבד שחוזר הביתה מהעבודה באוטובוס. לפתע, שרשרת בלתי פוסקת של הודעות מתקיפה את הטלפון שלו: המשחק האהוב עליו בדיוק הכריז על עדכון הכולל תוספת של נשקים, שריון ונקודות בונוס. בעודו מביט מהחלון ומבין שצפויה לו עוד נסיעה ארוכה, נשארו לו שתי אופציות לא אידיאליות: לנצל חלק ניכר מחבילת הגלישה הסלולרית שלו כדי להוריד אותה, או לחכות עד שיגיע הביתה. מבחינת יונתן שלנו, שחולה על עדכונים – כל דקה שעוברת היא קריטית.

עולם הגיימינג כולו נמצא היום בסוג של פרדוקס. הטלפונים חכמים ומתקדמים מאי פעם, מחשבי הגיימינג והקונוסולות מציגים יכולות מפלצתיות, ואוזניות מתקדמות מאפשרות היטמעות כמעט מוחלטת בעולם המשחק. אלא שהתלות בחיבור הפיזי לאינטרנט מהווה מכשול. רשת ה-5G, הדור החמישי של האינטרנט הסלולרי שנפרשת בימים אלה ברחבי העולם, מבטיחה לפרוץ סוף סוף את המחסום הזה.

 
   

כתבות נוספות

כתבות באותה קטגוריה

Back to top button